ERP systém Navica

Náš informační systém vychází ze zkušenosti zákazníků a umíme řešit různé firemní problémy. Připravili jsme přehled modulů ze kterých vycházíme.
 

Sklad

Zajišťujeme skladové hospodářství (příjemky, výdejky, převodky, invetury atd.). Ale dále sklady umíme propojit s dalším systém nebo e-shopem. 

Nákup - kapacitní plánování

Pomocí našeho nástroje budete moci řídit proces nákupu ve vaší firmě.

Řízení obchodních případů

S tímto modulem můžete řešit celí obchodní proces. Od poptávky až po fakturaci nebo prodej přes pokladnu.

Docházka, dovolené

Naše řešení zahrnuje kompletní docházkový systém spolu s terminály. Umíme napojit externí docházkové systémy a pak pracovat s daty. 

HR - plánování zdrojů

Modul Vám pomože naplánovat lidské zdroje do výroby a zajistí kompletní správu náboru zaměstnanců.

Výroba - kapacitní plánování

Kapacitní plánování zdrojů do výroby. 

Řízení úkolů

Máte úkoly, které Vám přetékají přes hlavu? Zkroťte je pomocí řízení úkolů. Budete tak mít přehled o Vašich úkolech i o úkolech Vašich podřízených. 

Zákaznický portál

Potřebujete pro své zákazníky helpdesk nebo zákaznický portál? Představíme vám naše řešení. 

CRM

Pomůžeme Vašemu obchodníkům řídit vztah se zákazníky. A zvýšit tak efektivitu obchodu. Samozřejmostí je i kontrola a statistiky obchodu. 

Business intelligence

Kniha jízd
 

 

1) Systém pro řízení lehké výroby 

Tento systém jsme připravili pro firmy, které své výrobky zpracovávají z několika úrovní materiálů. Systém má integrovaný důmyslný způsob zpracování zakázek, který spočívá v hlavním prodejním workflow pro řešení poptávek, nabídek, objednávek, fakturace, expedice a dalších potřeb. Řešení dokáže úzce spolupracovat i s dalšími workflow, které řeší nákup a výrobu. Systém dokáže efektivně automatizovat vytváření objednávek, příjemek, výdejek, faktur či jiných dokumentů, které ve firmě používáte. Součástí je také sklad, či vícero skladů. Přijímání objednávek do systému je variabilní – naše řešení můžete napojit na odběratele či e-shop, použít kontaktní formulář nebo jakoukoli jinou metodu, kterou si zvolíte.
 

2) Systém pro řízení zakázkové výroby

Může být obdobou systému pro řízení lehké výroby, vedeme zde ale více zadávacích parametrů a širší ekonomiku, počítáme s tím, že takřka žádný vyrobený produkt nebude standardizovaný. Jaká budou vstupní data, vlastně ty co používáte je jen na vás. Samozřejmostí jsou propracované přehledy a statistiky.


3) Systém pro plánování výjezdů

Plánujete výjezdy zaměstnanců do terénu na servis, stavby, či jiné aktivity?
Máte více výjezdů na jednu zakázku, opakované, jednorázové, potřebujete na ně upozornit, mít je v přehledném kalendáři, evidujete zařízení na kterých se pracuje, hodiny zaměstnance, celkovou ekonomiku projektu, knihu jízd, potřebujete na místě vyplnit a vygenerovat nějaký dokument, vytvořit podpis, vše uložit do jedné evidence a také odeslat zprávu, či dokumenty zákazníkovi co nejrychleji? Tento systém je pro vás a na míru Vám ho upravíme.

4) Systém projektového řízení

Máme jej založený na po sobě jdoucích úkolech, vybírány jsou z databáze, či zadávány ručně, evidujeme jejich plánovaný i reálný čas, stejně tak jednotlivé vynaložené finance. Samozřejmostí je diagram a harmonogram, systém vám rádi osobně představíme.

5) Systém plánování výroby 

Systémy Navica umožňují individuální vývoj, jsou libovolně rozšiřitelné a podporují možnosti nejrůznějších změn, čímž způsoby vývoje systémů pro plánování výroby dovolují širokou rozmanitost v požadavcích na sběr dat, jejich zpracování dat a následné zobrazení, kdy jsme schopni splnit přesné požadavky zákazníka. Součástí systému jsou možnosti plánování zdrojů lidských, finančních, mariálních.

  • plánování kapacity výroby, lidských zdrojů v závislosti na výrobě, směn, fondů, 
  • schvalovací kolečko
  • řízení změn a rizik

6) Plánování HR

7) Podpora plnění normy ISO 9001 / IATF