Kariéra

Víme, že pracovat ve WebRex týmu je skvělé. V současné době nabízíme následující volné pracovní pozice. Pokud si myslíte, že by jste byl/la kvalitní posilou našeho týmu a naše práce vás zajímá, neváhejte nám zaslat CV. Kontaktovat můžete také Mgr. Zuzanu Debefovou na tel.: 603 172 771.

Account manager/ konzultant. ...více

Do našeho týmu v Jihlavě přijmeme spolehlivého Account managera/ konzultanta. Pokud rozumíte slovům jako SEO, PPC, SMO, https, Adwords, neumíte sedět celé dny v kanceláři, umíte poradit a umíte obchodovat, budete pravděpodobně ideální kandidát.

Vaším úkolem bude především:

  • akvizice nových zákazníků, později starost o stávající
  • konzultace v oblasti internetu a reklamy
  • komunikace se zákazníkem i týmem
  • vedení vlastních projektů
  • volitelně provádění některých marketingových úkolů

Naše firma se zaměřuje především na programování webových aplikací, intranetů, sofistikovaných eshopů a firemních www stránek.
Nabízíme nadstandardní ohodnocení závislé především na míře znalostí a zkušeností, služební automobil (zpočátku pro firemní jízdy), notebook, mobil a skvělý kolektiv programátorů!
Pokud chcete zkusit dynamickou a kretivní práci, máte chuť se profesně i lidsky vzdělávat a pokud chcete zkusit tvrdě pracovat bez jakýchkoli přesčasů a užívat volnosti pracovní doby - ozvěte se nám, rádi se s Vámi sejdeme na osobním pohovoru.

PHP programátor ...více

Do našeho týmu v Jihlavě hledáme PHP programátora, ale stačil by nám i kodér.

Pokud jste delší dobu neprogtamovali nebo naopak začínáte, nezoufejte...kolegové vám dají šanci.

Nabízíme klidné prostředí na práci, neklidné WebRexParty, volnou pracovní dobu, homeoffice, NTB, MT a dobrý pravidelný plat. A samozřejmě zajímavé projekty.

Vaším úkolem bude především práce na vytváření front-end částí systémů a www stránek. Znalost JavaScriptu, HTML, PHP, MySQL alespoň jako začátečník. Předchozí pracovní zkušenost nevyžadujeme, ochotu se vše doučit pod vedením zkušených programátorů vyžadujeme.

Pojďte pracovat do WebRexu!