Kariéra

Víme, že pracovat ve WebRex týmu je skvělé. V současné době nabízíme následující volné pracovní pozice. Pokud si myslíte, že by jste byl/la kvalitní posilou našeho týmu a naše práce vás zajímá, neváhejte nám zaslat CV. Kontaktovat můžete také Mgr. Zuzanu Debefovou na tel.: 603 172 771.

 

PHP programátor ...více

Do našeho týmu v Jihlavě hledáme PHP programátora!

Do našeho týmu v Jihlavě hledáme zkušeného PHP (znalost Nette výhodou) a front-end React/ Phaser developera. Plný úvazek, dle preferencí možnost HPP i spolupráce na projektech jako OSVČ.

Programování intranetových systémů, sw integrace a aplikací vlastním systémem v Nette. Týdenní sprinty, v rámci sprintů vlastní organizace práce. Preferujeme práci v týmu, ale samozřejmě není problém práce z domu.

Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva

Plat: 30 000,00 Kč - 45 000,00 Kč (měsíčně)

Obchodník/Account managera/ konzultant ...více

Do našeho týmu v Jihlavě přijmeme spolehlivého Account managera/ konzultanta. Pokud rozumíte informačním systémům, neumíte sedět celé dny v kanceláři a umíte prezentovat/obchodovat, budete pravděpodobně ideální kandidát.

Vaším úkolem bude především:

  • akvizice nových zákazníků, později starost o stávající
  • prezentace systémů dle připravených materiálů
  • konzultace v oblasti informačních systémů
  • komunikace se zákazníkem i týmem
  • vedení vlastních projektů
     

Zaměřujeme se především na firemní systémy pro obchodní a výrobní firmy.
Nabízíme nadstandardní ohodnocení závislé především na míře znalostí a zkušeností, notebook, mobil a skvělý kolektiv programátorů!
Pokud chcete zkusit dynamickou a kretivní práci, máte chuť se profesně i lidsky vzdělávat a pokud chcete zkusit tvrdě pracovat bez jakýchkoli přesčasů a užívat volnosti pracovní doby - ozvěte se nám, rádi se s Vámi sejdeme na osobním pohovoru.

 

Pojďte pracovat do WebRexu!