Marketingový pracovník.

 

Do našeho týmu v Jihlavě přijmeme spolehlivého marketéra. 

Vaším úkolem bude především práce na podpoře internetových projektů našich zákazníků. Znalost pojmů jako SEO, PPC, CPC, konverze atd je nutností. Předchozí pracovní zkušenost nevyžadujeme, zájem o obor vyžadujeme.

Naše firma se zaměřuje především na programování webových aplikací, intranetů, sofistikovaných eshopů a firemních www stránek.

Nabízíme dobré ohodnocení závislé především na míře znalostí a zkušeností, notebook, mobil a skvělý kolektiv. Pracujeme na zajímavých projektech - pojďte to zkusit s námi!

Pokud chcete zkusit dynamickou a kretivní práci, máte chuť se profesně i lidsky vzdělávat a pokud chcete zkusit tvrdě pracovat, ale bez jakýchkoli přesčasů a užívat volnosti pracovní doby - ozvěte se nám, rádi se s Vámi sejdeme na osobním pohovoru.

 

Životopis zasílejte na web@webrex.cz

 

FULL SERVIS ve prospěch zákazníků

Nárůst provozu internetu až o 30%

Vlivem světové krize spojené se šířením viru Covid-19 dochází k extrémnímu nárůstu práce z domova. S tím je spojené navýšení uživání internetu, které s sebou nese i technické komplikace. Videokonference, používání náročných aplikací nebo programů v domácnostech, hraní online her nebo právě používání streamovacích služeb způsobuje obrovskou zátěž na internetovou síť. Například aplikace Microsoft Teams, která umožňuje interní komunikaci ve společnostech, pod náporem hlásí problémy, v některých zemích EU dokonce zcela vypověděla službu. Bez kompikací se neobešla ani sociální síť Facebook, snížení kapacity služeb musela přislíbit i společnost Netflix. 

Novinka20|03|20

Jednotný feed na Instagramu díky jednoduchým aplikacím

Prezentujete sebe, nebo svůj business na Instagramu? Jednotně laděný obsah, tedy feed profilu statisticky zaujme mnohem více návštěvníků, než profil typu "každá ves jiný pes". Pro zjednodušení práce můžete využít některé z následujících aplikací: Adobe Lightroom Photo editor, VSCO, Snapseed, nebo aplikace GoPro Quik pro editaci videa. Díky jednoduché práci v aplikacích můžete během několika sekund proměnit každou novou fotku v originální kousek a váš Instagramový profil bude o to zajímavější.

Novinka13|03|20

Marketingový specialista

Do našeho týmu v Jihlavě přijmeme od 1.6.2020 spolehlivého marketéra. 

Vaším úkolem bude především práce na podpoře internetových projektů našich zákazníků. Znalost pojmů jako SEO, PPC, CPC, konverze atd je nutností. Předchozí pracovní zkušenost nevyžadujeme, zájem o obor vyžadujeme.

více zde

Novinka27|02|20

Aktualizaci google chrome neodkládejte

Používáte poslední verzi prohlížeče Google Chrome? Ta nese označení 80.0.3987.122. Pokud využíváte jakoukoliv starší verzi prohlížeče pro Windows, Linux, nebo Mac, neotálejte s aktualizací na nejnovější verzi. Starší verze prohlížeče obsahují chybu CVE-2020-6418, která mohla dle různých zdrojů umožňovat spuštění závadného programu na vašem zařízení. Vyjádření k této chybě ze strany Google můžeme očekávat v následujících dnech.

Novinka17|02|20

Facebook vyhlašuje válku fake news

Sociální síť facebook začne kontrolovat pravdivost sdílených příspěvků psaných česky a slovensky. Pokud váš známý bude sdílet informaci, která není podložena dalšími zdroji, nebo byla označena jako nepravdivá, facebook vás na to upozorní. Místo "nálepkování", které se Facebooku v minulosti neosvědčilo, bude místo toho zobrazovat informace z ověřených zdrojů. Díky spolupráci s nezávislými zdroji, jako je například francouzská tisková agentura AFP, spustí Facebook fact-checkingový program na Slovensku a v České republice. Facebook se tak přidává k boji proti šíření nepravdivých informací.

Novinka13|01|20

PF 2020

Rádi bychom Vám za celý tým WebRex popřáli krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2020. Děkujeme za spolupráci v tomto roce a doufáme, že společně navážeme i v roce následujícím.

Novinka20|12|19

Máte neočekávané zmeškané volání ze zahraničí? Raději nevolejte zpět.

Neočekávané zmeškané hovory například z Ugandy či Pobřeží slonoviny mohou patřit mezi novou vlnu podvodných volání. Mnohá z nich se díky předvolbám +225, +236, +248 či +256 tváří jako běžná pražská čísla. Znaménko + je však varováním, že se může jednat o hovor do zahraničí, který vás může přijít pěkně draho. Pokud budete mít nepřijatý hovor čísla s jinou předvolbou, než je +420, pečlivě si promyslete, zda budete volat zpět. Tento podvod není žádnou novinkou, používá se v telekomunikacích dlouho a původ má v Japonsku. Díky zásahu bezpečnostních týmů tuzemských operátorů se podvodná čísla již podařilo blokovat.

Novinka13|12|19

Facebook zvyšuje bezpečnostní opatření

Nejpoužívanější sociální síť Facebook stále posiluje bezpečnostní opatření, kterými odhaluje falešné účty, kyberšinaku, nahotu a další nekalé praktiky. Sociální síť dokáže mnohem lépe analyzovat chování uživatelů, odhalit nepatřičné chování a ihned na něj reagovat. Automatická detekce podezřelé chování okamžitě označí účet za nedůvěryhodný. V případě, že se tak stane, musíte se prokázat, že jste skutečně ti, za které se vydáváte. Facebook má již širokou škálu osvědčených postupů v odhalování falešných účtů. Jendo však mají společné - vždy jde o kompromis, aby byly využitelné po celém světě a v různých kontextech. Může se však stát, že systém vyhodnotí závadný obsah chybně. Vždy máte možnost se odvolat a prokázat svou nevinu :).

 

Novinka06|12|19

Twitter bude mazat neaktivní profily.

Máte profil na Twitteru a nepřihlásili jste se déle než 6 měsíců? Pokud nechcete o svůh profil přijít, měli by jste se co nejdříve přihlásit. Twitter totiž oznámil, že do nového roku vstoupí s čistým štítem a udělá čistku neaktivních profilů. Vyřeší tím i problém s novými zásadami o zpracování osobních údajů, které neaktivní uživatelé nemohli odsouhlasit. Dle informací je možné, že nebudou smazány veškeré neaktivní účty. Zachovány mohou být například profily uživatelů, kteří zesnuli.

Novinka29|11|19

Pozor na podvodné sms a e-maily - působí důvěryhodně

Falešní exekutoři, e-mail od známé dopravní společnosti, nebo sms od banky s informací o zablokování účtu. Všichni mají jedno společné - jedná se o podvodné sms, e-maily a telefonáty, jejichž prostřednictvím chtějí podvodníci získat peníze, nebo přístup k bankovnímu účtu. Exekutorská komora ČR tento týden varovala před podvodnými aktivitami, kdy se jejich odesílatelé vydávají za soudní exekutory. Národní bezpečnostní týmu CSIRT zase varoval před vyděračským e-mailem. Ten je psaný špatnou češtinou a příjemcům vyhrožuje prodáním choulostivých informací hackerům. Vypadá to, že si chtějí podvodníci před vánoci přilepšit. Nenaleťe jim! Neodpovídejte na žádný e-mail, či sms, které vám příjdou podezřelé.

Novinka11|11|19

Inteligentní oblečení už není jen ve sci-fi příbězích

V roce 2017 přišla další technologická bomba od společnosti Google. Jednalo se o systém vodivých nití s využitím v oděvnictví. Ve spolupráci s Levi Strauss & Co vznikla historicky první bunda, která umožňovala provádění jednoduchých akcí napojených na smartphone, nebo získávat upozornění. Nová kolekce o dva roky později toho nabízí mnohem více. Vodivá příze již není vetkaná do látky, ale všitá do manžety klasické "džísky". Manžeta tak může mít řadu funkcí, jako je reakce na dotyk nebo gesto. Bunda umožní přehrávat hudbu, vyfotit obrázek, nebo pomocí mobilní aplikace Jacquard přiřadit čtyřem různým gestům vlastní funkce. Využívání moderních technologií se tak posouvá zase o něco dál, podobně jak je tomu v chytrých domácnostech.

Novinka18|10|19

Mějte vše na jednom místě

Jeden editační systém na všechno? Je to možné! S naším editačním systémem NESPI :-) budete mít správu vašeho e-shopu pod kontrolou.
Systém umožňuje správu skladového hospodářství, správu produktů a jejich kategorií, obsahové menu e-shopu, nastavení newsletterů, slevový program pro zákazníky, nebo napojení na účetní programy.
Chcete vědět víc? Neváhejte nás kontaktovat ->

Novinka03|10|19

Testujte nový Microsoft Edge s jádrem Chromium

Microsoft spustil novou testovací verzi prohlížeče Edge s jádrem Chromium.
Každých 6 týdnů nahraje novou, odladěnou verzi na testovací kanál -> https://www.microsoftedgeinsider.com/en-us/download .

Oficiální spuštění prohlížeče můžeme očekávat na podzim spolu s aktualizací Windows 10.

Novinka28|08|19

napojení na Pohodu je pro nás pohoda

Víme, že přehledné účetnictví je pro vedení obchodu klíčové. Naše e-shopy umožňují bezproblémové napojení na účetní program Pohoda. Není problém však napojit e-shop na jakékoliv další účetní programy, které umožňují import a export dat. Naším cílem je umožnit provozovateli e-shopu co nejpohodlnější správu všech důležitých firemních procesů. Mějte vše na jednom místě :).

-> werishop.cz

Novinka21|08|19

Aby E-shop fungoval

Aby byl E-shop funční, je třeba aby byl pro zákazníky atraktivní. Toho se docílí pomocí několika jednoduchých pravidel, která však dohromady vytvoří ucelený koncept umožňující snadnou orientaci na e-shopu a pohodlný nákup.

Podívejme se na 6 základních pravidel:

  • Atraktivní, nadčasový design korespondující s předmětem podnikání
  • Snadné vyhledávání a dobrý popis produktů
  • Kvalitní fotografie a aktraktivní texty
  • Zvýraznění důvodů, proč se u vás nákup vyplatí
  • Bonusy, akce, slevy
  • Webové aplikace

Potřebujete svůj stávající e-shop vylepšit, nebo chcete nový? Nahlédněte na naše reference a neváhejte se na nás obrátit!

werishop
programování na míru

Novinka09|08|19

Další chyby v odhalení

Až 200 milionů zařízení využívajících operační systém VxWorks společnosti Wind River mohou obsahovat závažné bezpečnostní chyby. Zvláště pak zařízení využívající tento OS od roku 2006. Podle výrobce využívá software kolem dvou miliard zařízení. Společnost Armys Labs odhalila a shrnula problémy pod označením Urgent/11. Mezi značkami využívající tento OS jsou i takové značky jako ABB, Kyocera, NEC, Ricoh, Samsung, Siemens, Xerox a další. Operační systém byl využit i na vozítku v rámci marsovské mise InSght v roce 2018. Výrobce těchto zařízení by měli svým zákazníkům pomoci s aktualizací a opravami.

Novinka05|08|19

Ještě lepší nákupy Google

Provozujete e-shop a hledáte nové cesty, jak své produkty přiblížit zákazníkům? Máme pro vás dobrou zprávu. Google vylepšuje své Nákupy Google a umožňuje tak prodejcům i koncovým zákazníkům kvalitnější servis, včetně garance správného doručení. Ve výsledku by garance měla vypadat tak, že pokud nastane problém s dodávkou, nebo dorazí špatný, či poničený produkt, Google kupujícího odškodní. Google se tak snaží získat více uživatelů, kteří mají tendenci přecházet například k Amazonu. Podobnou politiku má v ČR například Heuréka. Testování spustil Google od května tohoto roku.

Novinka26|07|19

Bezpečné internetové připojení

Nezabezpečené internetové připojení může zásadně ohrozit podnikání. Riziko výpadků a kyberútoků statisticky stoupá. Jen počet silných DDoS útoků, tj. útoků s rychlostmi nad 100 Gb/s, podle nejnovějších statistik vzrostl v prvním čtvrtletí 2019 oproti stejnému období v roce 2018 o neuvěřitelných 967 %. Četnost menších útoků ve srovnání s loňskem vzrostla jen o 257 %. Mnohé firmy dosud používají tzv. ADSL linky, původně navržené pro připojení domácností a menších subjektů k internetu přes běžné telefonní rozvody. Současní dodavatelé internetového připojení však již standardně nabízení zabezpečené připojení pro firmy.

Novinka16|07|19

Jděte s dobou

Moderní webová stránka či e-shop vám mohou dopomoci k úspěšnému podnikání. Jak? Většina populace je v dnešní době téměř každý den on-line. Hledání zboží, dodavatelů, či informací probíhá převážně na internetu. Internet Vám poskytuje možnost prezentovat aktuální portfolio a tím oslovit co nejvíce potenciálních zákazníků. Neaktuální a zastaralá podoba webových stránek však může na mnohé působit nedůvěryhodně a radši nakoupí u konkurence. Moderní design a funkce mohou nejen zlepšit komunikaci se zákazníky, ale zároveň dáte světu najevo, že jdete s dobou a stále se vyvíjíte. Nepodceňujte sílu prvního dojmu.

Novinka10|07|19

Dva odkazy stačí

Google bude nově zobrazovat maximálně dva odkazy jednoho zdroje. Na jedné stránce s výsledky vyhledávání tak najdete maximálně dva odkazy na jeden web. Google tím reaguje na podněty uživatelů i specialistů na SEO. Ti si stěžovali, že Google na čelních pozicích ukazuje příliš mnoho výsledků vyhledávání ze stejného názvu domény. Tato změna by měla způsobit větší rozmanitost ve výsledcích vyhledávání a také větší možnost prosazení menším webovým stránkám, které bojují s velkou konkurencí. Vzhledem k tomu, že SEO optimalizace je jednou z našich domén, tak se nám tato změna líbí.

Novinka25|06|19

Microsoft varuje

Aktualizace Windows může zablokovat bluetooth zařízení. Microsoft na svých stránkách varuje, že vydal 11.6. bezpečnostní aktualizaci, která může znepřístupnit komunikaci prostřednictvím Bluetooth se zařízeními, která využívají nezabezpečená zařízení. Chyba, proti které je bezpečnostní aktualizace napsaná, se týká i Androidu. Je možné, že zařízení, které po aktualizaci nebude možné připojit k Windows, může být bezpečnostní hrozbou i na jiných zařízeních. Pokud na takový problém narazíte, ujistěte se, zda výrobce Bluetooth příslušenství nemá k dipozici nový firmware, který bezpečnostní problém řeší.

Novinka21|06|19

Chybička se vloudila

Kvůli nepozornosti a drobnému pochybení došlo v neděli 2. června k velkému výpadku, který postihl služby Google Drive a YouTube v USA a v Evropě. Chyba měla za následek až 30 % pokles datového toku. Dopad byl významný především pro ty, kteří v tu dobu ukládali svá data na zasaženou infrastrukturu, konkrétně na YouTube a Google Drive. Výpadek způsobila změna konfigurace, která měla být uplatněna pouze na několik serverů. Nedopatřením však byla uplatněna na další sousední oblasti, což způsobilo výpadek více jak poloviny síťové kapacity. Google již pracuje na opatření, aby se tato nehoda již neopakovala.

Novinka07|06|19

Virové umění

Postmoderní umění nemá jasně daná pravidla a uměleckým předmětem se může stát cokoliv, co je za umělecký předmět označeno. Toto označení nese i nejzavirovanější počítač na světě. Laptop Samsung NC10 je zvláštní tím, že v sobě má šest virů, které v souhrnu napáchaly škody skoro sto miliard dolarů. Autor své dílo pojmenoval Persistence of Chaos. Na své webové stránce sdílí živý stream vystaveného laptopu z galerie v New Yourku. Autor v dražbě počítač prodal za 1,3 milionů dolarů.  Více na: https://www.zive.cz/clanky/umelec-drazi-nejzavirovanejsi-pocitac-na-svete-nabidka-prekonala-milion-dolaru/sc-3-a-198610/default.aspx

Novinka29|05|19

Spravujte si svou historii na Google

Většina internetových stránek, služeb i aplikací sbírá o svých uživatelích řadu informací. Dostat se ke všem těmto informacím, které o vás provozovatel nasbíral bývá velmi komplikované a zdlouhavé. Ještě komplikovanější je nechat data smazat. Google slibuje, že umožní zapnout nastavení, které bude vybraná uložená data automaticky mazat. Již nyní si však můžete na svém profilu Google nastavit funkce „Historie polohy“ a „Aktivita na webu a v aplikacích“. Tyto funkce můžeme dle své vlastní potřeby vypnout, či zapnout.

 

 

Novinka22|05|19

Používáte Whatsapp? Aktualizujte ho.

WhatsApp je jedna z nejpoužívanějších komunikačních aplikací na světě, která poskytuje komplexní šifrování pro soukromé zprávy. Bohužel je také často napadána. Široká škála scammer kampaní, tedy zasílání zavádějících zpráv a varování, nutí uživatele kliknout na odkazy, zaregistrovali se na podezřelých webových stránkách, udání soukromých informací nebo povolení vložení malware přímo do svého zařízení. Český rozhlas Radiožulnál dnes vyzval uživatele k pravidelným aktualizacím aplikace, jako prevenci před napadením.

Novinka14|05|19

Předejděte požárům s naší webovou aplikací!

ČR je v současné době oblastí se zvýšeným rizikem výskytu požárů. Zvýšení bezpečnostních opatření je na místě. Pro Hasičský Záchranný Sbor jsme proto vytvořili speciální webovou aplikaci sloužící k ohlášení plánovaného pálení místně příslušnému Hasičskému záchrannému sboru kraje. Plánujete letos táboráky, nebo pálení klestí na zahradě? Ohlašte to příslušnému hasičskému sboru ->>>

https://paleni.izscr.cz/

Novinka09|05|19

Těžařské viry na vzestupu

V minulosti jsme se na internetu setkávali převážně s tzv. vyděračskými viry. Tedy takovými, které zašifrují všechna data uložená na pevném disku. Za jejich zpřístupnění pak útočníci požadují výkupné. Za poslední dva roky jsou však tyto viry na ústupu a do popředí vyplouvají viry těžařské. Ty jsou však hůře odhalitelné. Narozdíl od vyděračských virů se totiž ty těžařské snaží zůstat co nejdéle v anonymitě a využívat výkon napadeného stroje k těžení kybernetických měn. Kromě zpomalení celého systému uživatelé nemají moc šancí odhalit, že je jejich stroj zavirován. Běžné antiviry si s některými verzemi virů neporadí, doporučujeme proto používat sofistikovanější aplikace, které dokážou odhalit i webové útoky a další maskované aktivity kyberzločinců.

Novinka02|05|19

Facebook ovládaný hlasem?

Facebook vyvíjí vlastní technologii pro ovládání hlasem. Poprvé se o tomto směru vývoje zmínil již před několika lety, když začal vyvíjet asistenta s umělou inteligencí pro platformu Messenger  nazvanou M. Pokud bude vývoj úspěšný, stane se tak Facebook přímým konkurentem již známé Siri, Alexe a dalším asistencím například od Google, či Microsoftu. Ve Webrexu jsme zvědaví, kam se tento vývoj posune a jaké dveře to otevře i nám.

Novinka18|04|19

Policie varuje před spamem!

Zaplacení výkupného za napadený počítač. Pod tímto záměrem vyzívají podvodníci k uhrazení částky na účet. Mnozí ze srachu již vymáhanou částku zaplatili. Policie na svém Twitteru varuje a nabádá k obezřetnosti při čtení e-mailových zpráv. Nenaleťte podvodníkům a při jakémkoliv podezření se obraťte na odborníky.

Novinka12|04|19

G-mail slaví 15!

A kdo má G-mail profil od jeho počátku, ten může slavit taky! 1. dubna 2004 přišel Google se svou novou webovou aplikací G-mail a naprosto tím rozdrtil dosavadní konkurenci. Google tímto krokem otočil kormidlo na zcela nový směr přístupu k vývoji. 1 Gb paměti, archivace pošty, kvalitní vyhledávání a systém štítků. Další funkce, které se na aplikaci postupem času nabalovaly, pomohly zlepšit práci s přijatými e-maily a využívat tak G-mail například i pro firemní komunikaci. Při příležitosti 15. narozenin oznámil Google pár novinek, jako například našeptávání ve více jazycích, či plánování odeslání zprávy.

https://www.youtube.com/watch?v=vcTAVNV_6VY

Novinka05|04|19

Firefox send na webu i pro Android

V polovině března oficiálně představil Firefox svou novou službu - Firefox send. Ta nabízí možnost sdílení 1 GB souborů, pokud si vytvoříte účet, tak až 2,5 GB. Můžete si zvolit, jak dlouho bude odkaz fungovat, nebo si zvolíte počet možných stažení. Tím to však nekončí. Pokud máte mobilní telefon s operačním systémem Android, můžete si Firefox send stáhnout jako aplikaci i do svého telefonu a sdílet tak soubory a fotky přímo z telefonního úložiště.

Novinka26|03|19

WWW slaví kulatiny!

Pokud rádi slavíte, tak máte další příležitost! WorldWideWeb, zkráceně www, totiž v březnu 2019 slaví 30 let od svého prvního zveřejnění. 12.3.1989 byl představen první návrh www jako systém pro výměnu informací mezi vědci v institutu CERN. Půl roku na to vědečtí pracovníci Berners-Lee s kolegou Robertem Cailliauem představili formální návrh na hypertextový projekt WorldWideWeb. První webová stránka a server info.cern.ch na sebe již nedali dlouho čekat. Současně byl také představen základní koncept systému: jazyk HTML, protokol HTTP a adresní systém URL.

Díky této významné události pro vás dnes můžeme vytvářet vaše weby, e-shopy a intranety. Webrex tým připíjí na zdraví!

Novinka15|03|19

Internetová reklama na vzestupu

Oproti roku 2017 vzrostlo v loňském roce využití internetové reklamy o 23%. Nejvíce se využívala display reklama a reklama ve vyhledávání. V tomto roce se očekává další nárůst internetových reklam o 14%, čímž se reklama v internetu dostane na druhé místo, hned za reklamu televizní. Internetové prostředí nabízí široké možnosti, jak se zviditelnit, ovšem jen některé jsou skutečně funkční. Je potřeba znát nástroje pro internetovou reklamu a umět je použít. Svěřte správu reklam nám a buďte skutečně vidět. Víme jak na to!

Novinka07|03|19

Nahlédněte naší práci pod pokličku

Jsme na trhu již 18 let. Tento fakt hovoří sám za sebe - máme bohaté zkušenostmi s projekty různých formátů. Od mikrowebů až po velké e-shopy s napojením na sofistikované intra , které sami vyvíjíme. Podívejte se pod pokličku našim projektům ->>>> https://www.werishop.cz/


Novinka01|03|19

Trendy webdesignu 2019

Rok 2019 zajel do nových kolejí a přináší svěží vítr i do webdesignu. Co se na webech letos nosí? Řekněme to jednoduše: Svižná načítací rychlost, chatovací okénka, hamburger menu a minimalismus. Z grafického pohledu na design bychom mohli ještě vypíchnout geometrické tvary, oblouky a kruhy, video na pozadí, nebo například vzestup animací CSS3.
Nosí váš web starý kabát, který by chtělo zmodernizovat, nebo chcete nový web? Neváhejte se na nás obrátit. Vyrobíme vám web, či e-shop, který se bude dobře spravovat, ale bude se na něj i dobře dívat. Těšíme se na vaše zadání.

Novinka21|02|19

Novinka pro lyžaře a cyklisty

Lyžujete rádi? Zimní sezóna ještě nezkončila a pokud se na jarní prázdniny s dětmi chystáte vyrazit do hor, můžete si trasy naplánovat. Jak? Mapy.cz nově nabízejí turistické mapy ve formě plastického 3D modelu. A to i s vyznačenými sjezdovkami. Uživatelům se u 3D mapy zobrazí sklon svahu, a u sjezdovek i jejich obtížnost. Ovládání je velmi intuitivní, jednoduše se 2D i nové 3D mapy přepínají mezi sebou prostřednictvím označených ikon v levé horní části obrazovky.
3D mapy jistě ocení i cyklisté a výletníci, kteří si tak budou moci naplánovat obtížnost trasy.
Objevte nové 3D mapy.cz

Novinka15|02|19

A naše mikroweby znáte?

Mikroweby, neboli landing pages, jsou důležitou součástí každé marketingové koncepce. Jejich úkolem je propagovat pouze určitou mikro-část portfolia firmy - službu nebo produkt. Skrze mikroweby WebRex prezentuje své hlavní služby - e-shopy a programování na míru. Pokud chcete o této službě vědět víc, můžete si pročíst rubriku "Mikroweby", nebo můžete naše mikroweby navštívit  - Werishop a programovaninamiru.cz

Pokud vás tato možnost prezentace zaujala a chcete jí využít, neváhejte se na nás obrátit.

Novinka07|02|19

Google + dává sbohem

Používáte Google+? Pomalu se s ním začněte loučit, protože nás již v dubnu tohoto roku opustí. Důvodem je příliš častý únik informací, jako jsou e-mailové adresy, nebo detaily o věku a pohlaví uživatelů. Google+ měl původně konkurovat Facebooku, tato vize však nebyla naplněna nejen bezpečnostními nedostatky, ale i minimálním počtem uživatelů, kteří tuto Google sociální síť používají. Plán zrušení služby je podrobně popsán na https://support.google.com/plus/answer/9195133

Novinka01|02|19

Pozor na podvoná čísla

Český telekomunikační úřad (ČTÚ) varuje před telefonním číslem 904 09 099, ze kterého chodí podvodné sms okrádající příjemce o peníze. Číslo je registrované na služby Premium SMS na objednávku, které posledním trojčíslím dává najevo, kolik vás bude stát zpráva přijatá z tohoto čísla, v tomto případě 99 Kč. Premium SMS na objednávku jsou speciální kategorie podvodných sms, za které se peníze strhnou v okamžiku jejich přijetí na mobil. Tyto zprávy je ale potřeba si předem objednat. Proto dávejte pozor, komu dáváte souhlas se zasíláním sms.

Novinka22|01|19

Trendy sociálních sítí v roce 2019

Nové trendy se objevují v módě i na internetu. Jaké trendy se objeví v tomto roce na sociálních sítích? Zvýšení atraktivity reklam díky použití herních principů v neherním prostředí již známe a jejich použití se bude rozrůstat. Jsou to gify, ankety, Emoji Sliders, Question Stickers atd . Textový obsah ustoupí vizuálním příspěvkům, v kurzu jsou hlavně videa a to převážně ve vertikální kompozici. Posílí tedy sociální sítě se zaměřením na vizuální obsah, jako je například Instagram. Na Facebooku posílí skupiny, které budou funkčním marketingovým nástrojem více než kdy před tím.

Novinka17|01|19

Na scénu přichází 5G

Přibližně desetinásobné zvýšení přenosové rychlosti a zkrácení doby odezvy umožňující provoz nejmodernějších komunikačních technologií. To vše bude umožňovat 5G telekomunikační standard nové mobilní sítě. Na začátku roku 2019 dochází ke spuštění v Americe a Asii. U nás můžeme 5G očekávat sice až v roce 2020, ale na trhu již pomalu budete moci nakoupit zařízení umožňující 5G připojení.

Novinka09|01|19

PF 2019

Přejeme Vám i letos krásné prožití svátků vánočních, v klidu a pohodě. Rovněž věříme, že do Nového roku vstoupíte úspěšně, pravou nohou. Buďte s námi vidět i v roce 2019.

Váš Tým WebRex

 

Novinka20|12|18

Doména s koncovkou .cz bude od nového roku zdražovat

Sedm letstabilní cena za doménu s koncovkou .cz od nového roku zdraží o 30 Kč. CZ.NIC tuto informaci oznámilo na svých webových stránkách. Změna bude mít dopad na ceny pro koncové uživatele. Výkonný ředitel sdružení CZ.NIC, Ondřej Filip uvedl, že „je nutné, především s ohledem na růst všech vstupů, především mezd, v oblasti IT, zvýšit poplatek za doménu .CZ. Rád bych upozornil i na to, že investice do zabezpečení našich systémů, zejména systému DNS, si v posledních letech vyžádaly desítky milionů korun. A chtěl bych dodat, že v budoucnosti hodláme se zvyšováním zabezpečení pokračovat.“

Novinka17|12|18

Internetové bankovnictví opět v ohrožení!

Podvodné e-maily se zavirovanou přílohou se opět šíří internetem. Díky faktuře s názvem VydanaFaktura.zip, obsahující soubor VydanaFaktura2010091pdf.jse, mohou útočníci změnit údaje platebního příkazu a zcizit peněžní částky z účtu uživatele až ve výši 200 tisíc korun. Věnujte zvýšenou pozornost neznámým e-mailovým přílohám, kontrolujte detaily platby v SMS před potvrzením platby a používejte pravidelně aktualizovaný bezpečnostní software. Nenaleťte odvodníkům a užijte si krásné vánoční svátky.

Novinka12|12|18

Čeká nás nový prohlížeč od Microsoftu?

Microsof v průběhu dvou let ukončí vývoj prohlížeče Edge a internet Explorer. Vyvojáři z Microsoft pracují na novém prohlížeči, který v sobě bude mít zabudované zobrazovací jádro Chromium z dílny Google. Důvodem je fakt, že Microsoft nedokázal správně odladit chyby ve vlastním jádru a při zobrazování webových stránek docházelo k chybám. Zda Edge zcela zmizí a bude nahrazen novým prohlížečem, nebo projde pouze upgradem, bychom se měli dozvědět v následujících týdnech.

Novinka07|12|18

Chrome slaví 10 let!

Internetový prohlížeč Google Chrome slaví 10. výročí. Nyní je z něj světově nejpoužívanější nástroj na brouzdání internetem. Tvůrci z týmu Google nedávali novému prohlížeči velké šance, úspěch byl tedy velkým překvapením. Čím si Chrome získal své uživatele? Jako první oddělil jednotlivé procesy, takže každá stránka měla svůj vlastní a tím se prohlížeč nezpomaloval. Už první verze Chromu umožňovala vzít kartu (tab) a přetáhnout ji mimo okno. Tuto a další vlastnosti přejali další prohlížeče. Revoluční byl i vzhled prostředí, řídící se heslem "méně Chromu, více obsahu". Některé funkce, jako bylo automatické přihlašování profilu Gmail, se setkaly s kritikou veřejnosti. I tak se ale Chrome zapsal do povědomí jako prohlížeč držící se čtyř základních pravidel: rychlost, jednoduchost, bezpečnost a stabilita. A proto jej máme rádi.

Novinka27|11|18

Bc. Michal Suchý

Do našeho týmu v Jihlavě jsme přijali nového kolegu. 

Náš tým posílil Bc. Michal Suchý. 775 932 737 michal@webrex.cz

Novinka01|11|18

Bc. Anna Mothejlová

Do našeho týmu v Jihlavě jsme přijali novou kolegyni. 

Náš tým posílila Bc. Anna Mothejlová. 775 932 739, anna@webrex.cz

Novinka03|10|18

Werishop

Představujeme Werishop. Nový komplexní nástroj pro internetové obchodování je zaměřený především na zvládnutí procesu, zrychlení úkonů a zvýšení efektivity správy objednávek. Přečtěte si více zde: www.werishop.cz 

Novinka01|08|18

PF 2018

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2017.

Do nového roku přejeme pevné zdraví, spokojenost a mnoho úspěchů, jak v pracovním, tak osobním životě.

WebRex Team

 

Novinka21|12|17

Mozilla má novou službu pro odesílání souborů

Mozilla se zaměřila na ty, kteří zasílají větší soubory obsahující citlivá data. Nabídla novou službu pro soukromé a šifrované sdílení souborů. Platnost každého odkazu je pouze 24 hodin, poté jsou soubory smazány a Vy se nemusíte bát, že zůstanou na internetu navěky. Služba se jmenuje Send a vyzkoušet si ji můžete ZDE

Novinka01|08|17

Regulace billboardů u dálnic a silnic I. třídy

Na základě novely o pozemních komunikacích zmizí billboardy z okolí dálnic a silnic první třídy. Změna se dotkne zhruba tří tisíc nosičů. Důvodem je zvýšení bezpečnosti na frekventovaných komunikacích. Billboardy budou postupně likvidovány od 1. září tohoto roku.

Novinka27|07|17

Plánky ZOO v Mapy.cz

Chystáte se do ZOO v Praze, Brně nebo v Jihlavě? Svou cestu si teď můžete detailně naplánovat. Mapy.cz postupně pouští do světa plánky ZOO. Klikněte na jednotlivé pavilony a zobrazí se Vám o nich podrobné informace a pokud přepnete mapy do typu Panaroma, můžete si projít ZOO online: Brno, Hluboká, Jihlava, Liberec, Plzeň, Praha, Tábor, Ústí nad Labem

Novinka13|07|17

Firemní dovolená

Vážení zákazníci,

v pátek 7.7.2017 ve WebRexu odpočíváme a máme celofiremní dovolenou.

Přejeme Vám krásný začátek léta.

WebRex team :-)

Novinka26|06|17

Google přestane číst Vaše emaily

Google na svém blogu oznámil, že už nebude analyzovat obsah emailů ve službě Gmail za účelem lepšího cílení reklamy. Přesný důvod firma nesdělila. Prestože emaily skenuje pouze robot, někteří uživatelé tuto praktiku kritizovali. Reklamy však z Gmailu nezmizí, informace k personalizaci bude firma získávat z vyhledávání nebo YouTube.

Novinka24|06|17

Pozor na falešnou soutěž o iPhony 7

Při brouzdání na internetu můžete narazit na soutěž o iPhone 7, která vypadá jakoby ji pořádal Seznam.cz. Na stránce figuruje logo Seznam.cz i pes Seznam, což působí poměrně věrohodně. Falešná soutěž funguje tak, že odpovězením na čtyři otázky a vyplněním telefonního čísla potvrdíte účast v "soutěži". O této chvíle Vám budou doručovány prémiové zprávy za cenu 99 Kč. Takových zpráv Vám může denně přijít i několik.

Novinka08|06|17

Masivní útok ransomwaru WannaCry

Minulý pátek po celém světě útočil ransomware WannaCry - postihl nejméně 74 zemí světa. Nejvíce zasaženými zěměmi jsou Rusko, Ukrajina a Indie, ale i postihl britské nemocnice a španělské společnosti. Česká republika nebyla naštěstí zasažena.

Novinka15|05|17

Nový vzhled Windows 10

Microsoft na podzim provede velkou aktualizaci Fall Creators Update, která přinese i úpravu designu Windows 10. Vývojáři nový vzhled nazývají Flunet Design System. Novinky ale bude Microsoft dávkovat postupně, můžeme se těšit na nové barvy, ikony a častější animace. 

A jak Microsoft nový design představil?

Novinka11|05|17

Fotky na Instagram nahrajete už i z počítače

Sdílet obsah na sociální síť Instagram bylo donedávna možné pouze přes mobilní aplikaci. Ale Instagram nyní zpřístupnil nahrávání fotek na mobilní verzi webu. Chce tak umožnit používat sociální síť bez potřeby instalace aplikace.

Ale jak tedy nahrát fotky na Instagram přes počítač? Nejprve si stáhněnte doplněk do prohlížeče, který změní indentifikaci prohlížeče (například tyto - pro Chrome, pro Firefox), poté si otevřete stránku Instagram.com, pomocí doplňku přepněte do mobilní verze webu, přihlašte se a nahrávejte fotky přímo z počítače.

Novinka09|05|17

Nákupy přes telefony narůstají

Neustále se zvyšuje podíl transakcí elektronického obchodování prostřednictvím mobilních telefonů. Nákupní návyky spotřebitelů se rapidně mění - transakce přes chytré telefony se zvyšují a například používání tabletů je na ústupu.

Podle průzkumu společnosti Crieto spotřebitelé používají při nákupu více zařízení. V zemích střední a východní Evropy třetina veškerých cross-device nákupů začíná na telefonu a pokračuje na počítači. Proto na významu narůstá synchronizace mezi počítačem a mobilním zařízením. 

Novinka08|05|17

Přesnější navigace v Google Maps

Google nedávno pustil do oběhu novou aktualizaci, díky které bude navigace v Google Maps mnohem uživatelsky příjemnější. Díky Street View totiž názorně uvidíte, kudy se máte vydat. Už tedy nemusíte tápat, jestli máte zabočit teď nebo se vydat až další odbočkou, stačí si zobrazit fotku vedle ukazatele a budete hned vědět, kudy přesně jet.

Novinka02|05|17

Gmail přestane fungovat ve Windows XP a Vista

Pokud máte ve svých počítačích nainstalované starší verze internetového prohlížeče Chrome, je možné, že v druhé polovině roku nespustíte službu Gmail. Z bezpečnostních důvodů Google zavede opatření, že Gmail bude fungovat pouze ve verzích Chromu 54 a vyšších. Novější verze prohlížeče ale již nyní nelze na starší operační systémy instalovat. Ke konci roku nepůjde tedy Gmail ve Windows XP a Vista spustit vůbec. 

Novinka03|02|17

Pozor na další phishingové útoky

V novém roce se zvedla obrovská vlna phishingových útoků. Varuje před nimi Česká spořitelna, ČSOB, Alza, Česká pošta, nebo dokonce i Google. Scénář je vždy stejný. Útočníci Vám pošlou emaily či SMS s odkazem a nabádají, abyste na něj klikli. Po kliknutí se zobrazí přístup do internetového bankovnictví, které často vypadá přesně jako originální. V případě SMS odkaz směřuje na stažení aplikace. Nikdy nezadávejte své osobní údaje do internetového bankovnictví z pochybného emailu či nestahujte nedůvěryhodnou aplikaci. 
Útočníci infikují Vaše zařízení virem a zcizí z bankovního účtu peníze.

Novinka31|01|17

Pořádejte soutěže na FB bez přísných pravidel

Soutěže na Facebooku dovedou přivést nové fanoušky a budovat dlouhodobé zákazníky, ale do minulého roku loterijní zákon značně pořádání facebookových soutěží ztěžoval. Od tohoto roku vešla v platnost důležitá změna, marketingové soutěže již neupravuje Zákon o loteriích, ale Zákon o ochraně spotřebitele.Tak hurá do toho!

Novinka05|01|17

PF 2017

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2016. Přejeme mnoho krásných chvil v příjemné atmosféře Vánoc a spoustu úspěchů, pozitivních zpráv a dobrých výsledků v roce 2017.

WebRex Team
 

Novinka22|12|16

Staňte se součástí WebRexTeamu!

Do naší nevelké, ale zato prosperující společnosti hledáme kolegu na pozici OBCHODNÍK

Pokud jste komunikativní, nebojíte se navazovat nová obchodní partnerství, vlastníte řidičské oprávnění sk. B a IT a marketing Vám není úplně cizí, tak jste to právě VY, kdo by měl rozšířit náš tým!

Své CV zasílejte na: dominik@webrex.cz a my se Vám ozveme. Fakt. :-)

Novinka15|12|16

Je nám 15!

Rok 2016 byl pro nás plný nových zážitků, zkušeností, ale i zvratů a změn. Ostatně jako každý jiný rok. Ale přece jenom byl v něčem výjimečný. Oslavili jsme 15 let na trhu. Tímto děkujeme všem našim zákazníkům - těm, kteří jsou s námi od samého začátku i těm, se kterými začínáme teprve spolupracovat. 15 let - jen díky Vám! 

Novinka01|12|16

Mapy.cz mají funkci stopař

Mobilní aplikace Mapy.cz má novou funkci - Stopař. Byla naprogramována především pro turisty a cyklisty, kteří si chtějí zaznamenat trasu, kterou prošli či projeli. Stopař zaznamená vzdálenost, rychlost a nastoupané metry. Trasu lze pak uložit do Baťůžku. Stopař nechce nahradit fitness aplikace, ale chce se stát chytrím pomocníkem pro zmapování absolvované cesty.

Novinka01|11|16

Facebook představil Workplace pro firmy

Facebook uvedl na trh novou platformu Workplace, v překladu pracoviště. Platforma umožní firmám vytvořit si vnitřní internetovou sociální síť - zajistí tedy komunikaci mezi kolegy. Služba je placená, cena se pohybuje od jednoho do tří dolarů na uživatele za měsíc.

Novinka26|10|16

Má Vaše firma svou stránku na Facebooku?

Na Facebooku už je neuvěřitelných 60 milionů firem, které mají vlastní firmení facebookovou stránku. Facebookové stránky slouží jako prezentace firmy a jako komunikační nástroj se zákazníky. V případě, že ještě firemní stránku nemáte, kontaktujte nás... Rádi Vám poradíme, jak na to. :-)

Novinka14|10|16

Google slaví 18

Google určil, že 27. září bude slavit narozeniny, i když nikdo neví, proč si vybral zrovna tento den. Projekt začal fungovat již v lednu 1996, doména google.com byla zaregistrována 15. září 1997 a firmou se Google stal 4. září 1998.

Novinka27|09|16

Konec bezplatného upgradu Windows 10

Společnost Microsoft oznámila konec bezplatného upgradu na Windows 10. Zdarma si můžete Windows 10 stáhnout do 29. července 2016, poté bude licence zpoplatněna. Microsoft předběžně stanovil cenu Windows 10 Home na 119 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3000 korun. Verze Pro bude pravděpodobně dražší.

Novinka08|07|16

Na prázdniny s Mapy.cz

Mapy.cz se v červnu rozrostly o další užitečné funkce, které přijdou vhod především o prázdninách. Nyní si na nich můžete prohlédnout letecké snímky celého světa v rozlišení až 30 centimetrů na pixel. Nově jsou součástí plánovače pro vodáky kreslené plánky jezů. Jak na webu tak i v mobilní aplikaci si můžete u většiny čerpacích stanic v ČR a SR zjisti aktuální ceny benzínu. A motoristé také ocení přehled parkovacích zón v 18 městech ČR. A poslední novinkou je nová verze offline aplikace pro Android.

Novinka29|06|16

Podvody na Facebooku

Na Facebooku je mnoho podvodníků, kteří získávají účty a následně se vydávají za přátele a žádají o drobné půjčky. Nyní ale nebezpečí hrozí i v notifikacích. Falešné upozornění obsahuje odkaz, který vede ke stažení nebezpečného souboru. Tj. objeví se Vám vyskakovací okýnko, které dává možnost stáhnout soubor – ANO / NE. V případě, že byste zvolili ANO – na pozadí dojde ke stažení dalších souborů, které zašifrují soubory na disku a stanou se nepřístupnými. Odemknutí je poté možné pouze po zaplacení výkupného.

Novinka07|06|16

Živé vysílání na Facebooku

V současné době má největší sociální síť Facebook 4,5 milionu českých účtů a můžeme tak doslova říci, že v ČR má Facebook každý druhý. Mnoho uživatelů využívá sociální síť pouze ke komunikaci. Tomu se ale Facebook snaží zamezit s novými funkcemi, kterými vybízí uživatele k vyšší aktivitě. Poslední novinkou je služba Live. Funguje na principu live streamu neboli živého vysílání. Na interaktivní mapě si můžete pustit, co lidé z různých koutů světa právě vysílají. A i vy sami můžete živě streamovat záběry z vašeho mobilu či tabletu. Živé vysílání není ale žádnou novinkou, funkci již nabízí Twitter, YouTube nebo herní Twitch.

Novinka19|05|16

Florbal SK Jihlava

Závěrečný turnaj dorostenek na domácí půdě

26.3.2019

SK JIHLAVA  – SK JeMoBu

3-10

BRANKY: (Pavla Mračková, Tereza Svobodová, Markéta Jašková)

24.3.2019 na hale SK Jihlava se postavily k závěrečnému turnaji naše dorostenky a jako první je čekal zápas proti týmu SK JeMoBu a hned od začátku byla z našich holek znát nervozita a malá chuť do zápasu, doplatili jsme na malý důraz a hlavně nepokrývání hráček v předbrankovém prostoru, z kterého nám padlo hned několik branek. Je třeba zmínit, že nám hodně scházela naše stálice, gólmanka Danča Václavková. Velmi dobře ji ale zastoupila Eliška Procházková, která si to mezi tyčemi opět zkusila po roční pauze, a tímto jí patří velký dík! Postrádaly jsme ale také hráčky do pole. Nemoc nám vyřadila ze hry Natálii Váchovou, Michaelu Nedbalovou, Veroniku Dvořákovou, neúčastnila se také Aneta Andrejčinová a na druhý zápas nám chyběla i Karolína Vaněčková.

 

Spartak Pelhřimov – SK JIHLAVA

6-1

BRANKY: (Tereza Svobodová)

Do druhého zápasu holky vstoupily s mnohem větší chutí bojovat, byly aktivní a důrazné a hostující gólmanku zasypávaly jednou střelou za druhou. Své premiérové zápasy v kategorii dorostenek absolvovaly také starší žákyně a bylo jich hned šest (Barbora Levová, Karolína Pecinová, Karina Dopitová, Gabriela Voženílková, Pavla Mračková a Agáta Kalinová) a odvedly opravdu velmi dobrý výkon. Dorostenky podaly stabilní dobrý výkon, na který jsme všichni od holek zvyklí a byly tak velkou oporou (Tereza Svobodová, Kateřina Vondrušková, Aneta Točíková, Markéta Jašková a Eliška Kučerová). Všem holkám děkuji a těším se na další zážitky a boje.

Tuto sezonu uzavíráme a s chutí a novým elánem vstupujeme ihned do nové!

Novinka01|04|19

Florbal SK Jihlava

Liga Vysočiny elévů v Kněžicích

26.3.2019

V krásné slunečné ráno se odehrál další elévský turnaj. Využili jsme pro letošní sezonu poslední šanci postavit dva týmy. Od příští sezony už budou přihlášená dvě družstva a zahrajeme si, tak jak si představujeme. První tým SK Jihlava byl veskrze postavený ze služebně nejstarších hráčů a bylo to vidět. První zápas si s chutí zastřílel proti svým kolegům z oddílu. Druhý zápas dominoval herně proti FBŠ Jihlava. Další dva zápasy proti nejméně florbalovým soupeřů s hokejkami skoro nad hlavu a ovlivněném účastí mladého rozhodčího, který pustil od seker a zákeřností úplně vše jsme se gólově nedokázali lépe prosadit. V týmu zahráli úplně všichni hráči. Nejlepším golmanem byl T. Charvát. Nejlepšími střelci K. Čopák, který se zbavil své přezdívky ,,Palič“ ze středečního tréninku. Dále O. Kolář, E. Karbašová, J. Píša. Nejlepším nahrávačem M. Zoubek. Nejhezčí individuální dovednosti předvedl K. Čopák. Mladé pušky se tentokrát nedokázali prosadit, což nevadí, protože mají spoustu času. Druhý tým SK Jihlava Ježci poskládaný ze služebně nejmladších a úplných nováčků předvedl velmi sympatický výkon. Držel se instrukcí trenéra. Snažil se hrát … Z týmu výrazně vyčnívala P. Chovancová, J. Pejchal, B. Davidová, J. Pejchalová. Nasazením a bojovností E. Šmardová, T. Marek. E. Šmardová se nejlépe zhostila i úlohy golmana. Nováčci N. Fukasová a R. J. Lazar se poprali s novou výzvou. S. Jelínková roste v technického hráče. Jsem rád, že týmy působily jednotně a hráči předváděli dobré individuální dovednosti. Na čem je potřeba zapracovat je rychlost, nasazení a občas větší důvtip. Děkuji hráčům, rodičům a trenérům za skvělý přístup. Jedeme dál!!!

SK Jihlava – SK Jihlava Ježci 11:1

Branky SK Jihlava : 3 x K. Čopák, 3 x O. Kolář, 2x J. Píša, 2x E. Karbašová, 1 x J. Koumar.

Asistence: 2x M. Zoubek, 1 x J.Koumar.

Branky SK Jihlava Ježci: T. Severa

FBŠ Jihlava – SK Jihlava 4:2

Branky: K. Čopák, V. Pachivka

Asistence: M. Zoubek

Orel Kněžice – SK Jihlava 5:0

SK Jihlava Ježci — Orel Kněžice 1:11

Branky: J. Pejchal

SK Jihlava Ježci – FBŠ Jihlava 0:13

Sk JeMoBu – SK Jihlava 1:9

Branky: T. Charvát

Asistence: M. Pospíchal

Sk JeMoBu — SK Jihlava Ježci 0:14

 

Novinka28|03|19

Florbal SK Jihlava

Liga Vysočiny elévů v Kněžicích

26.3.2019

V krásné slunečné ráno se odehrál další elévský turnaj. Využili jsme pro letošní sezonu poslední šanci postavit dva týmy. Od příští sezony už budou přihlášená dvě družstva a zahrajeme si, tak jak si představujeme. První tým SK Jihlava byl veskrze postavený ze služebně nejstarších hráčů a bylo to vidět. První zápas si s chutí zastřílel proti svým kolegům z oddílu. Druhý zápas dominoval herně proti FBŠ Jihlava. Další dva zápasy proti nejméně florbalovým soupeřů s hokejkami skoro nad hlavu a ovlivněném účastí mladého rozhodčího, který pustil od seker a zákeřností úplně vše jsme se gólově nedokázali lépe prosadit. V týmu zahráli úplně všichni hráči. Nejlepším golmanem byl T. Charvát. Nejlepšími střelci K. Čopák, který se zbavil své přezdívky ,,Palič“ ze středečního tréninku. Dále O. Kolář, E. Karbašová, J. Píša. Nejlepším nahrávačem M. Zoubek. Nejhezčí individuální dovednosti předvedl K. Čopák. Mladé pušky se tentokrát nedokázali prosadit, což nevadí, protože mají spoustu času. Druhý tým SK Jihlava Ježci poskládaný ze služebně nejmladších a úplných nováčků předvedl velmi sympatický výkon. Držel se instrukcí trenéra. Snažil se hrát … Z týmu výrazně vyčnívala P. Chovancová, J. Pejchal, B. Davidová, J. Pejchalová. Nasazením a bojovností E. Šmardová, T. Marek. E. Šmardová se nejlépe zhostila i úlohy golmana. Nováčci N. Fukasová a R. J. Lazar se poprali s novou výzvou. S. Jelínková roste v technického hráče. Jsem rád, že týmy působily jednotně a hráči předváděli dobré individuální dovednosti. Na čem je potřeba zapracovat je rychlost, nasazení a občas větší důvtip. Děkuji hráčům, rodičům a trenérům za skvělý přístup. Jedeme dál!!!

SK Jihlava – SK Jihlava Ježci 11:1

Branky SK Jihlava : 3 x K. Čopák, 3 x O. Kolář, 2x J. Píša, 2x E. Karbašová, 1 x J. Koumar.

Asistence: 2x M. Zoubek, 1 x J.Koumar.

Branky SK Jihlava Ježci: T. Severa

FBŠ Jihlava – SK Jihlava 4:2

Branky: K. Čopák, V. Pachivka

Asistence: M. Zoubek

Orel Kněžice – SK Jihlava 5:0

SK Jihlava Ježci — Orel Kněžice 1:11

Branky: J. Pejchal

SK Jihlava Ježci – FBŠ Jihlava 0:13

Sk JeMoBu – SK Jihlava 1:9

Branky: T. Charvát

Asistence: M. Pospíchal

Sk JeMoBu — SK Jihlava Ježci 0:14

Novinka28|03|19

Florbal SK Jihlava

Závěrečný turnaj dorostenek na domácí půdě

26.3.2019

SK JIHLAVA  – SK JeMoBu

3-10

BRANKY: (Pavla Mračková, Tereza Svobodová, Markéta Jašková)

24.3.2019 na hale SK Jihlava se postavily k závěrečnému turnaji naše dorostenky a jako první je čekal zápas proti týmu SK JeMoBu a hned od začátku byla z našich holek znát nervozita a malá chuť do zápasu, doplatili jsme na malý důraz a hlavně nepokrývání hráček v předbrankovém prostoru, z kterého nám padlo hned několik branek. Je třeba zmínit, že nám hodně scházela naše stálice, gólmanka Danča Václavková. Velmi dobře ji ale zastoupila Eliška Procházková, která si to mezi tyčemi opět zkusila po roční pauze, a tímto jí patří velký dík! Postrádaly jsme ale také hráčky do pole. Nemoc nám vyřadila ze hry Natálii Váchovou, Michaelu Nedbalovou, Veroniku Dvořákovou, neúčastnila se také Aneta Andrejčinová a na druhý zápas nám chyběla i Karolína Vaněčková.

Spartak Pelhřimov – SK JIHLAVA

6-1

BRANKY: (Tereza Svobodová)

Do druhého zápasu holky vstoupily s mnohem větší chutí bojovat, byly aktivní a důrazné a hostující gólmanku zasypávaly jednou střelou za druhou. Své premiérové zápasy v kategorii dorostenek absolvovaly také starší žákyně a bylo jich hned šest (Barbora Levová, Karolína Pecinová, Karina Dopitová, Gabriela Voženílková, Pavla Mračková a Agáta Kalinová) a odvedly opravdu velmi dobrý výkon. Dorostenky podaly stabilní dobrý výkon, na který jsme všichni od holek zvyklí a byly tak velkou oporou (Tereza Svobodová, Kateřina Vondrušková, Aneta Točíková, Markéta Jašková a Eliška Kučerová). Všem holkám děkuji a těším se na další zážitky a boje.

Tuto sezonu uzavíráme a s chutí a novým elánem vstupujeme ihned do nové!

 

Novinka28|03|19

Phishingové útoky

ČNB na svém webu upozornila na phishingové útoky - jménem ČNB útočníci rozesílají emaily, které mají za úkol získat citlivé informace nebo poplatky za převod penžních prostředků. Mějte na paměti, že ČNB nemá důvod získávat osobní údaje přes emaily. V případě, že byste na takové emaily odpověděli může se stát, že Vám mohou být z bankovního účtu zcizeny finanční postředky.

Novinka13|10|16

WebRex s.r.o.
Benešova 28
586 01 Jihlava
web@webrex.cz